Wizyta w Nowym Jorku

Wspaniały stadion. Intrygujące muzea. Oto duch Nowego Jorku.

W programie zwiedzania Nowego Jorku nie zabraknąć wizyty na stadionie drużyny Yankees, 27-krotnych mistrzów świata. Widok stadionu to poruszające przeżycie, a pierwszy obejrzany walk-off home run zostaje w pamięci na zawsze.

Niezależnie od tego, czy ktoś pragnie poznać naszą historię w muzeum Monument Park, czy obejrzeć mecz baseballu na największej arenie w Nowym Jorku, wizyta na stadionie Yankees to niezapomniane doznanie.

Stadion jest oddalony od Środkowego Manhattanu o zaledwie 25 minut jazdy metrem lub taksówką. Trzeba go odwiedzić, aby być świadkiem niezwykłych wydarzeń, pasji i wyjątkowych emocji. Warto zakupić bilety już dzisiaj!

Zakup biletów

Warunki i zasady korzystania z biletu zostały zaktualizowane w celu uwzględnienia okoliczności związanych z COVID-19, zdrowiem i bezpieczeństwem. Kupując bilet na mecz New York Yankees, akceptujesz niniejszy Regulamin oraz zasady obowiązujące podczas korzystania z niego.

All times . Subject to change.
promo-181886 Promotions

Możesz nabyć, w zależności od dostępności, maksymalnie dziewięć (9) biletów na każdy potencjalny mecz („Limit Biletów”) zaplanowany na stadionie Yankee Stadium („Mecz”; w liczbie mnogiej – „Mecze”) podczas trwania sezonu zasadniczego 2023 (2023 Regular Season). W przedsprzedaży zostanie udostępniona jedynie OGRANICZONA liczba Biletów (określona przez przedstawicieli Yankees według własnego uznania).

Wszystkie ceny biletów na poszczególne mecze są regulowane w sposób zmienny i dynamiczny, dzięki czemu fani mają więcej możliwości wyboru ceny w zależności od zmieniających się czynników, które wpływają na popyt na rynku.

Wszystkie terminy są podawane w czasie wschodnim (ET), chyba że wskazano inaczej. Godzina, drużyna, przeciwnik, data oraz składy drużyn, w tym skład drużyny Yankees, mogą ulec zmianie. Podane godziny meczów mogą ulec zmianie i są ustalane m.in. przez organizację Major League Baseball i jej partnerów telewizyjnych.

Zwracamy uwagę, że siatka ochronna znajduje się między sekcją 011 po stronie pierwszej bazy / prawej strony Stadionu i ciągnie się do sekcji 029 po stronie trzeciej bazy / lewej strony Stadionu. Wysokość siatki na Stadionie jest zróżnicowana.

Liczba inningów podczas meczu regulaminowego zostanie określona przez organizację Major League Baseball i może zostać skrócona zgodnie z przepisami organizacji Major League Baseball. Yankees nie dają żadnych zapewnień, rękojmi ani gwarancji, że w każdym meczu regulaminowym zostanie rozegranych dziewięć (9) inningów.

Zwiedzanie stadionu drużyny Yankees

Poznaj legendy drużyny Yankees w muzeum Monument Park na otwartym powietrzu.

Odkryj naszą historię w muzeum drużyny New York Yankees.

Zjedz pyszny posiłek, wybierając z szerokiej gamy dań — od pikantnych przystawek po słodkie desery.

Yankee Stadium

Podziwiaj niezapomniane widoki.

Yankee Stadium

Obejrzyj Bombardierów z Bronxu w akcji.

Poznaj ponad 40 000 nowych znajomych.

Planowanie wizyty

Yankee Stadium

One East 161st Street, Bronx, NY 10451

27-krotni mistrzowie świata mają swoją siedzibę niecałe 25 minut od Środkowego Manhattanu.

Stacja metra Yankee Stadium znajduje się na skrzyżowaniu ulic East 161st Street i River Avenue. Na stacji 161st Street/Yankee Stadium zatrzymuje się linia nr 4 (East Side) oraz linie B i D (West Side).

Organizatorzy wycieczek i biura podróży

Planujesz wizytę klientów w Nowym Jorku?

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży i usług turystycznych, aby uzyskać specjalne stawki dla branży turystycznej i poznać usługi dla grup.

Oferujemy wyłączny dostęp do biletów, wyjątkową obsługę i opiekę specjalnego zespołu ds. sprzedaży i usług.

+1 212 926 5337 | [email protected]